В давні часи був єдиний щасливий день у році, коли кріпаки люди могли піти від свого господаря-поміщика до іншого. Таким способом вони хотіли поміняти свою долю в кращу сторону. Відома оперна діва Любов Павлівна хоче виїхати на ПМЖ до Німеччини. Перед цим, як розказано в кінокартині «Юріїв день», жінка вирішила відвідати маленьке містечко Юр’єв-Польський. Саме тут вона народилася. З співачкою поїхав її дорослий син — Андрій Дмитрович Васильєв. Красива природа і рідні місця трохи запаморочили голову жінці. Андрій іде самостійно оглянути залишки місцевого кремля і зникає.

Любов Павлівна намагається його знайти, але все марно. Потім жінка просто залишається в містечку чекати його появи. З нею відбуваються досить дивні речі. Вона втрачає голос і стає зовсім іншою людиною. Для того, щоб мати якісь гроші на життя, колишня діва надходить на роботу в убогу районну лікарню на посаду простий санітарки.

Тепер її називають Люсею. У жінки є єдина подруга Тетяна. Люба-Люся шукає свого Андрія і сподівається, що все скоро зміниться і можна буде повернути минуле. Фільм Юріїв день (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кирило Серебренніков
В ролях: Ксенія Раппопорт, Роман Шмаков, Сергій Сосновський, Євгенія Кузнєцова, Сергій Медведєв, Ігор Хрипунов, Владислав Абашин, Юріс Лауціньш, Уляна Лукина, Ольга Онищенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress