Фільм За краєм (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У дитинстві Ейб ріс дуже розумним дитиною, головним його захопленням були наукові книги. Коли батьки намагалися розширити кругозір хлопчика на інші забави, він не погоджувався. Адже всіляко доводив, що його чекає майбутнє відомого вченого. Докторська ступінь не принесла Ейбу повноцінного задоволення і на тлі якихось наукових дослідів, він все більше починає задаватися питанням, що таке Всесвіт, і де вона закінчується.

Згодом він усе більше зациклюється на тому, як дістатися туди, де ще не була ні одна людська душа. Отримавши підтримку від високо стоять особистостей і дочекавшись споруди відповідного корабля, він відправляється в космос. Залишаючи рідний дім, він не знає, чи повернеться коли-небудь назад, чи побачить рідних, але вирішує, що його дослідження стануть найбільшим відкриттям і тільки вони зараз важливі. Складає ему компанію старий вояка, полковник за званням. По початку, все йде добре, Ейб вивчає поведінку ос в космічному просторі і доробляє ще купу дрібних дослідів, а військовому старого гарту настільки довгі завдання не вперше. Але через 13 років подорожі і повна втрата зв’язку з Землею підкосила віру екіпажу.

Аж до того часу поки вони і справді досягають того самого кінця Всесвіту. Але те, що на них там чекає, їм ніяк не вдалося б передбачити. Що саме? Дивіться фільм «За краєм» онлайн безкоштовно і без реєстрації на нашому сайті в хорошому HD якості.

Режисер: Томас Зеллен
Актори: Каспер Ван Дін, Шон Маер, Едрієнн Барбо, Іден Ригел, Кріс Ньюман, Лайам Метьюз, Лейла Гарза Стокуелл, Каелин Стокуелл, Дженніфер Кинсер, Ендрю Хафф


загрузка...