загрузка...


Психологічний фільм, знятий режисером Джозефом Рубеном. Велика частина фільму, була зняти в Нью-Йорку. У сім’ї Теллі Паретта сталося горе. 13 місяців тому, вона втратила свого сина, який разом зі своїми однокласниками, загинув у страшній авіакатастрофі. Час ніколи не вилікує її горе, вона день у день сильніше і сильніше починає переживати відхід її сина, який навчався у третьому класі. Це було її єдине щастя, за яким вона могла доглядати. Він був стимулом в її житті, незгасний зірочкою, яка вказувала їй подальший шлях. Але коли його не стало, в її житті стався координатний переворот.

Її психіатр, розповів їй одну ще більш сумну новину. Він повідомив, що її син — це лише мрії жінки, насправді його ніколи і не було. За його словами, вона ще під час вагітності втратила свою дитину. У неї стався викидень. Вона не хотіла вірити його словам. В пошуках різних документів, які могли б довести існування дитини, до неї прийшло усвідомлення того, що всі відомості про її сина були вже давно втрачені.

Незважаючи на те, що навколо твердять, що у неї всього лише психічний шок, нічого подібного не траплялося, вона не вірить і залишається впевненою в тому, що це брехня. Фільм Забуте (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джозеф Рубін
В ролях: Джуліанна Мур, Домінік Уест, Гері Сініз, Элфри Вудард, Лайнас Роуч, Ентоні Едвардс, Лі Тергесен, Крістофер Ковалевські, Меттью Плезевич, Джессіка Хехт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress