Фільм Закляття 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Лорейн і Ед Уоррена подружня пара, вони займаються тим, що вивчають паранормальні явища. З того моменту, як вони допомогли родині Перон і позбавили їх будинок від страшного демона пройшло не так багато часу, саме тоді вони змогли довести людям, що потойбічні сили існують насправді, і найчастіше їх поява не призводить до хорошого. Кожен раз, коли подружжя вступають у боротьбу з різними сутностями прийшли з іншого світу, вони піддають своє власне життя великої небезпеки, але навіть це їх не зупиняє. Але одного разу настав такий момент, коли їм довелося зіткнутися зі страшною і могутньою силою до чого вони зовсім не були готові.

Одного разу до неї за допомогою звертається сім’я Ходжосонов. Молода жінка по імені Пеггі займалася сама вихованням своїх чотирьох дітей, їм довелося зіткнутися з великою бідою. Її молодша дочка по імені Джанет постійно спілкується зі злим духом, демон вселяється в її тіло і змушує робити жахливі речі, що сильно лякає всю сім’ю. Фільм Закляття 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона розраховує на те, що тільки Уоррена можуть допомогти їй врятувати маленького дитини. Але от тільки коли подружжя виявилися на місці, то зрозуміли, що з таким демоном їм ще жодного разу не доводилося стикатися, але вони обов’язково зроблять все, що в їх силах.

Режисер: Джеймс Ван
В ролях: Віра Фарміга, Патрік Вілсон, Франка Потенте, Френсіс О’коннор, Робін Аткин Даунс, Марія Дойл Кеннеді, Стерлінг Джерінс, Хав’єр Ботет, Саймон МакБерни, Медісон Вульф


загрузка...