Фільм Закляття (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мальовничий комедійний трилер «Закляття онлайн» розповість про пригоди молодої американки на півдні Франції, куди вона приїхала для ознайомлення з родовим маєтком своїх предків. Вона мало знала про свої коріння, і, як виявилося, даремно… Можливо, якби дівчина знала про те, що старовинний замок її предків є натхненником для створення страшних легенд про чаклунів, тут проживають, вона не зробила б цього подорожі! Однак приїхавши, вона вирішила все ж дізнатися про таємниці своєї родини. А ці таємниці були по-справжньому темні і зловісні.

Розібратися в них самостійно героїні фільму навряд чи вдалося б. Дівчина хоче дізнатися про те, який вплив на її життя може надати минуле сім’ї. Місцевий священик чи допоможе в цьому! Але є і ті, хто може пролити світло на події. В першу чергу це чарівний комівояжер, який зумів заспокоїти дівчину і допомогти прийняти суть того, що відбувається в цих повних таємниць місцях.

Але по-справжньому спокійним героїня змогла стати тільки після зустрічі з приємним могильником, який остаточно відкрив перед нею завісу таємниці. Фільм Закляття (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джуд С. Уоко
В ролях: Дін Кейн, Сем Валентайн, Марджі Кларк, Алексіс Гуерульт, Люк Войер, Ділан Келлогг


загрузка...