Даний фільм жахів заснований на реальних подіях, які не так давно відбулися в Америці. Картина починається з історії черниці, чия поведінка сильно змінилося останнім часом. Колись спокійна і тиха жінка стала поводитися дивно і відверто лякає, що не могли не помітити люди з її оточення. Як виявилося незабаром, черниця була одержима демонічними силами. Священик, у якого вже був досвід у вигнанні сил зла з тіл одержимих людей, зголосився допомогти жінці.

Він був на 100% впевнений, що його обряд допоможе бідній черниці і незабаром вона знову зможе повернутися до свого звичного життя. Але, на превеликий жаль, все пішло не за планом. Обряд екзорцизму не врятував її життя, а, навпаки, погубив. Після цього випадку святого отця стали звинувачувати в навмисному вбивстві і посадили за грати. Як би він не намагався переконати всіх в тому, що це був нещасний випадок, ніхто йому не вірив. Незабаром цю новину дізналися за межами монастиря. Фільм Закляття. Наші дні (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Про цей випадок стало відомо одній журналістці, яка будь-що-будь вирішила дізнатися всю правду про цей інцидент. Чи справді священик був вбивцею або ж він просто став жертвою обставин? Дізнатися про це ви зможете після перегляду!

Режисер: Ксав’є Жансена
У ролях: Софі Куксон, Корнеліу Уліс, Бріттані Ешворт, Метью Заяц, Діана Владу, Florian Voicu, Раду Банзаров, Хав’єр Ботет, Іван Гонсалес, Алексіс Родні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress