Фільм Засніжені кедри (1999) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Засніжені кедри», є унікальним фільмом, який просто дивує своєю скромністю. Це один з найкращих і найяскравіших фільмів піднімають тему «кохання і війна». Кожен кадр, знятий в цьому фільмі – це історія про справжню, непохитної любові, доброти, прощення і непохитній силі людського серця. У маленькому тихому містечку, в море, знаходять мертвим одного з місцевих рибалок, який заплутався в тенетах, і у якого була пробита голова. Всі починають підозрювати у вбивстві Казуо Міямото, іншого місцевого рибалки.

Казуо Міямото заарештовують, і над ним починається судовий процес. За цим процесом пильно стежить Ишмаэл Чамберс, молодий журналіст. Він шалено любить дружину Казуо Міямото. У них колись був роман, вона була його першою і єдиною любов’ю, але у них нічого не вийшло. Ишмаэл вирішує допомогти японської сім’ї і починає розслідування обставин таємничого події.

Дія фільму відбувається в п’ятдесятих роках минулого століття, а в той час, як відомо, люди зі зневагою ставилися до японців. Фільм Засніжені кедри (1999) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Скотт Хікс
В ролях: Ітан Хоук, Юкі Кудо, Рів Карні, Енн Сузукі, Рік Юн, Макс фон Сюдов, Джеймс Ребхорн, Джеймс Кромвелл, Річард Дженкінс, Арія Барейкис


загрузка...