Брюс – досвідчений детектив, постійно змушений займатися розслідуванням найбільш складних справ, які можуть зустрічатися в департаменті, де він проходить службу. Інші колеги головного героя часто ставлять хрест на різних справах, швидше намагаючись здати їх в архів, але чоловік навпаки, не збирається брати до уваги інші справи, не закінчивши роботу з одним проектом. Зараз, чоловік зайнятий розслідуванням смерті – Анджели Грей. Він упевнений, що в цьому злочині криється велика кількість загадок.

Спочатку щоб отримати хоч якісь відомості, детектив звертається до психолога, у цього медичного працівника – Анджела одного разу проходила лікування, а значить, співробітник медицини може сприяти слідству, розповівши масу цікавих речей. Через деякий час, коли розслідування йшло повним ходом, Брюсу вдалося з’ясувати, що батько померлої дівчини – справжній деспот.

За його згодою, Анджелу використовували в якості жертви у багатьох сатанинських ритуалах, і це лише початок ланцюжка у його розслідуванні. Фільм Затемнення (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алехандро Аменабар
В ролях: Ітан Хоук, Емма Уотсон, Девід Тьюліс, Лотер Блюто, Дейл Дикки, Давид Денсік, Девон Бостік, Аарон Ешмор, Пітер МакНейл, Адам Батчер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress