Фільм Здійснюючи вбивство (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Брати Херрінг живуть в невеликому селі, де по суті всім заправляють. Артур поєднує відразу три обов’язки, що робить його серед місцевих жителів шанованою і впливовою людиною. У нього є власне похоронне бюро. Крім цього чоловік служить у церкві священиком, а також займає посаду мера. Його молодший брат Вінсент завжди і в усьому підтримує Артура. Їх спільний приятель Ллойд багато років тому сів у в’язницю, звинувачений у педофілії. Злочинець доручив Херрингам охороняти його цінну колекцію монет.

Дізнавшись, що Ллойд виходить на свободу, Артур вирішує викопати заритий скарб, щоб продати його і поїхати на Аляску. Чоловік знаходить посередника, готового звести його з покупцем нумізматики. Але перш Джим просить вирішити його проблему – позбавитися від трупа людини, вбитого їм сокирою.

Мертве тіло Артур погоджується спалити в спеціальній печі, щоб не залишилося жодних слідів. Тим часом в офіс свого похоронного агентства приходить Ллойд. Фільм Здійснюючи вбивство (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девін Х’юм
Актори: Майкл Джей Уайт, Майк Старр, Джуд Моран, Аїда Туртурро, Джек Форсініто, Селлі Керкленд, Крістофер Ллойд, Тейт Флетчер, Девід Мідфандер, Езоді Гейджер


загрузка...