Фільм Жінка яка пропала (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ростити дитину в поодинці — завдання не з простих, але все люблячі батьки готові віддати буквально останнім, заради благополуччя своїх близьких. Саме таке враження складається про головну героїню фільму Пропала жінка. Чжи-сон має величезне бажання розлучитися з нелюбом чоловіком, але найважливішим пріоритетом для неї стає неповнолітня дочка. Мати впевнена, що правосуддя на її стороні і дитя повинне залишитися на руках у рідної матері. На щастя, суд приймає рішення на її користь, але радіти не доводиться.

Щоб нормально існувати, жінці доводиться важко і виснажливо працювати, прогодувати себе і дитину виявляється непросто. Заради домашнього затишку вона працює з ранку до пізнього вечора і не приділяє належної уваги своєму чаду. Постійна зайнятість доставляє незвичайний дискомфорт, і трудівниця вирішує найняти няню для дівчинки. Хан-ме відразу здалася господині хорошою і добропорядної дівчиною і та без зайвих роздумів впускає її в свій будинок. Молода незнайомка проявляє великий інтерес до малюків і просто обожнює по відношенню до них. Заручившись душевним спокоєм, героїня, як завжди, відправляється на роботу і повертається тільки пізно вночі. По прибуттю вона з жахом на обличчі зауважує, що няня разом з її ненаглядної дочкою безслідно зникли.

Тривожні думки не покидають турботливу матусю, але почуття втрати ніяк не може заспокоїти емоції, які вирують глибоко всередині. Зібравшись духом, вона починає власне розслідування, в ході якого з’ясовується, що дівчина, так добре прикидає безневинним ангелом, має далеко інше походження. Фільм Жінка яка пропала (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лі Он-хи
Актори: Ом Джі-он, Кон Хе-джин, Кім Хі-он, Пак Хе-джун


загрузка...