Фільм Жінки-вбивці (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вже кілька років Джин і Морган живуть в одному будинку в якості подружжя. Дві жінки і не намагаються приховати своїх любовних відносин від оточуючих людей. За все це час вони притерлися і звикли один до одного. Крім любові головних героїнь пов’язує і робота. Вони працюють на місцевому телебаченні, беручи участь у зйомках передачі, де розповідається про страшні злочини, скоєних жінками. Програма користується шаленим успіхом у глядачів. І багато в чому цей успіх — заслуга Морган і Джин, які є справжніми професіоналами у своїй справі.

У них вже увійшло в звичку відповідально підходити до своїх робочих обов’язків. Але одного разу сімейної ідилії приходить кінець. Морган заходить в знаходиться неподалік від їх помешкання магазин за покупками. Тут вона зустрічає чарівну Симона, яка швидко її зачаровує. Радісна Морган приходить додому, де ненароком повідомляє Джин про майбутній побаченні зі своєї новоспеченої подружкою. Ця подія стає початком кінця колишніх відносин двох головних героїнь. Фільм Жінки-вбивці (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ревнива Джин не довіряє Сімоне, яка явно щось замишляє. Вона має намір розкопати всю правду про свою суперницю за увагу Морган. І незабаром жінка знаходить перші докази злого умислу в діях Сімони.

Режисер: Ingrid Jungermann
В ролях: Ingrid Jungermann, Енн Карр, Шейла Vendes, Аннетт О’тул, Дебора Раш, Тамі Сэгер, Грейс Рекс, Шеннон о’ніл, Теренс Ненс, Родріго Лопрести


загрузка...