Фільм Жовтневі квіти (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Жахлива історія розгортається навколо молодої дівчини по імені Даніела, як вона дізнається про те, що стає спадкоємицею старого будинку своєї бабусі. Цей подарунок долі був приємний для головної героїні, але вона навіть уявити собі не могла що цей будинок приховує в собі. Як виявилося там мешкають тіні минулого, і ці істоти не дадуть нормальну життя новому власнику. Жахливі створення, які мешкають у стінах цього будинку, мають намір у будь-який момент завдати нищівного удару. Вони готові зробити так щоб господиня назавжди покинула цей будинок для того щоб цього досягти тіні готові нанести удар в спину.

Коли дівчина вперше зіткнулася з незвичайним явища, вона була налякана, не знала що робити далі. Але через зовсім небагато часу вона твердо вирішила ні в якому разі не здаватися перед цими жахливими істотами і продемонструвати їм, хто в домі господар. Даніела має намір зробити так, щоб ті не залишили, який дістався у спадок. Фільм Жовтневі квіти (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Головна героїня фільму зможе побороти цих жахливих істот, чи вдасться їй впоратися з усіма труднощами і випробуваннями, які вони приготували?!. Дівчина налаштована рішуче і вона не має наміру відступати ні перед чим.

Режисер: Clay Moffatt
Актори: Adam Berardi, Tiffany Coleman, Вільям «Білл» Коннор, Шон Диллинхэм, Cash Evans, Aiyana Irwin, William Kenny, Грег Лутс, Jessica Y. Martin, Jean McKay


загрузка...