загрузка...


Комахи в своїй більшості являють собою щось дрібне і нешкідлива, не здатне серйозно нашкодити людині, значно перевершує мікроскопічних створінь в розмірах. Однак ці непосидючі представники тваринного світу, що володіють надзвичайною інтуїцією, здатністю в найнесподіваніші проникати місця, здатні суттєво вплинути на розвиток деяких подій життєво важливих. Високим не володіючи інтелектом та іншими здібностями, позбавлені можливості будь-які відчувати почуття, вони просто діють, цілеспрямовано просуваючись в певному напрямку. Жучком близькі родичі прозвали допитливу, дванадцятирічну дівчинку-непосиду.

Вона обожнює встрявати в самі непередбачені події, які мають непоправні наслідки, безстороннім чином відбиваються на подальшому перебігу речей. Дівчинка-підліток любить спілкуватися з рідним дідусем-пенсіонером, який до часу недавнього був міським шерифом. Досягнувши похилого віку, правоохоронець на заслужений пішов відпочинок, щоб насолодитися спокоєм. Одного разу цікава онука дізнається з достовірних джерел, що улюблений дід якесь має відношення до вбивства багаторічної давності, яке було абсолютно зловмисниками з-за існуючих тоді расових забобонів.

Шокованої дівчинці вірити не хочеться, що рідна людина безпосередньо брав участь у страшному злочині. Вона провести власне збирається розслідування, щоб до правди докопатися. Фільм Жук (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Паркер Дорріс
В ролях: Гленн Моршауер, Хезер Кафка, Джин Джонс, Бретт Брок, Шейн Якобсен, Стівен Летем

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress