Фільм Журнал 64 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Черговий приклад блискучого скандинавського детективного трилера-жанру, в якому шведи, норвежці і данці досягли лідируючого положення в світі. Робітники-будівельники під час ремонту в одній зі столичних квартир натикаються на шокуюче відкриття. У квартирі виявлена фальшива стінка, за якою будівельники знайшли три муміфікованих трупи за обіднім столом. Прибулі на місце загадкового злочину детективи Мерк і Ассад, що побачили безліч злодійських сцен на своєму віку, у розслідуванні такого витонченого вбивства ще не брали. Напарники відразу звертають увагу на те, що таємній кімнаті присутній четвертий стілець, він порожній і, отже, у справі є свідок.

Хоча за іншою версією четвертий учасник смертоносного обіду і є вбивцею. Як б то ні було детективи починають розслідування, датують час смерті 1987-м роком і пов’язують жахливу сцену в секретній кімнаті з кошмарним закладом на острові Спроге, де в 1980-е знаходився інтернат для дівчаток. Шкільне навчання та релігійне виховання були далеко не єдиними дисциплінами в інтернаті. З чуток, над дівчатками тут проводили нелюдські експерименти і часом смерть була полегшенням.

Хвала небесам, моторошна спецшкола давно закрита, але у слідчих з’являється інформація, що подібні заклади продовжують діяти в інших частинах країни, тому нових вбивств не уникнути… Фільм Журнал 64 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крістоффер Бое
Актори: Фарес Фарес, Микола Лі Каас, Ніколас Бро, Андерс Хове, Елліотт Кроссет Хов, Андерс Юль, Серен


загрузка...