Фільм Зіткнення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Зіткнення» фільм дивитися онлайн зосереджено на розповіді про Вовка (Брюс Томас), детективі на межі виходу на пенсію, який займається одним останньою справою, перш ніж він залишить трудове життя, яка розчарувала літньої людини. Він близький друг Маркуса, видним окружним прокурором, який одного разу вночі виявив невідому обгорілу жінку перед його човном. Маркус старанно працює над своєю власною справою, де він намагається вистежити серійного вбивцю. Сюжет даної історії закручений навколо досвідченого детектива, який збирається вийти у відставку.

Головний герой вирішив поставити крапку в трудовій діяльності, адже вона його трохи розчарувала. Але, перш він повинен провести розслідування останньої справи. Одного разу вночі окружний прокурор на ім’я Маркус виявив біля свого човна обгорілу жінку. Фільм Зіткнення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Маркус є кращим другом нашого героя, а тому він попросив його про допомогу. Сам же прокурор зайнятий не менш важливою справою — він вистежує небезпечного серійного маніяка, який тримає в страху місцеве населення.

Режисер: Лінда Ді Франко
Актори: Том Уісдом, Вікторія Габріелль Платт, Брюс Томас, Джейн Тейні, Кейлб Лонг


загрузка...