На землі зустрічаються люди, які не створені для сім’ї, або просто не намагаються її створити. Вони готові все життя сумніватися у виборі партнера, радіти вільного життя, не прагне до узам шлюбу, і не брати відповідальність за кого-то. В цьому є позитивні моменти, не вважаючи, що рано чи пізно жодна жінка не потерпить такого, збере речі і відправитися на пошуки законних відносин.Чергова подруга немолодого Дона Джонстона йде. Слабкість або байдужість зупиняє його від слів повернути жінку. На ранок Дон відправляється до сусіда випити кави, прихопивши вчорашню пошту.

Будинок Вінстона сповнений дітей, безладу і суєти. Господар будинку проводить вільний час за комп’ютером, вивчаючи розслідування детективних історій, розшукуючи все таємне і необысное. Дон читає вголос анонімний лист. До нього звертається жінка з минулого. Двадцять років тому вони були близькі, в цих відносинах народився син. Юнак виріс сором’язливим, замкнутим, чуйною і доброю людиною. Кілька днів тому виїхав з дому в пошуках батька.

Лист надруковано на машинці без адреси та імені. Уїнстон вирішує провести експертизу, дослідження конверта і допомогти самотньому одному відшукати вчорашній день. Фільм Зламані квіти (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джим Джармуш
В ролях: Білл Мюррей, Джеффрі Райт, Шерон Стоун, Френсіс Конрой, Джессіка Ленг, Тільда Суїнтон, Жюлі Дельпі, Хезер Сімс, Бреа Фрэзиер, Джеррі Фолл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress