Фатальні події фільму «Зло» розгортаються в одній місцевій поліклініці міста. Керівництво лікарні приймає рішення організувати капітальний ремонт будівлі. Для цієї мети були запрошені на роботу безліч працівників по будівельній частині. В ході робіт будівельникам вдалося виявити незаконну, побудовану перегородку, якій за запевненням інженерів не повинна була бути присутньою в даному проекті. Дізнавшись про це недоліки, начальство медичного закладу вирішує знести стіну. Ось тільки вони не здогадувалися, яку дурість здійснюють своїми необдуманими діями.

Дане огородження було ні чим іншим, як якимсь порталом між сучасним світом і місцем проживання зловісних істот. Після його повного знищення, ніщо не в силах зупинити зло, що незабаром з настанням ночі, буде похмуро ходити по темних коридорах лікарні у пошуках чергової жертви. Фільм Зло (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Всім численним хворим, що знаходяться в палатах будівлі, а також безпосередньо обслуговуючому персоналу потрібно буде протистояти самому дияволу. І як же саме зупинити монстра, чиї сили явно перевершують людські в кілька разів?

Режисер: Пако Бардалес, Мартін Касапия Казанова
В ролях: Софія Роча, Джино Пезаресси, Сільвія Маджо, Фернандо Базиліо, Гонсало Моліна

загрузка...