Фільм Злочинець (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ув’язнений, який провів у місцях позбавлення волі більшу частину життя, холоднокровний і жорстокий вбивця. Для нього чужі такі емоції, як: любов, співчуття і добро. Він машина-вбивця, з повністю атрофованими людськими почуттями. Він легко за лічені секунди може позбавити життя будь-якого, хто наважиться стати на його шляху. Професійні генетики здійснюють незвичайну операцію – вони імплантують в мозок укладеного знання і спогади спеціального агента, який загинув, виконуючи відповідальну місію. Мета ЦРУ – можливість довести розпочату, загиблим агентом, місію до кінця і дізнатися все, що зберігалося в голові спецагента.

Це відчайдушна спроба запобігти катастрофу світового масштабу і можливість уникнути наслідків зриву надзвичайно важливої операції. Загиблий агент ЦРУ – сімейний чоловік, який виховував разом з дружиною дочку. Завдяки генетичній операції, злочинець не тільки став мислити як померлий агент, але й відчувати. Колишній в’язень вперше відчув дивне тепло, що розлилося по всьому тілу.

Він відчуває любов до дружини і дочки агента, відчуває добро і зло, і повністю емоційно наповнений. Для злочинця ці відчуття – щось дивно нове й правдиве. Фільм Злочинець (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аріель Вромен
В ролях: Кевін Костнер, Гарі Олдман, Томмі Лі Джонс, Райан Рейнольдс, Еліс Ів, Галь Гадот, Скотт Едкінс, Майкл Пітт, Антьє Трауэ, Аморі Ноласко


загрузка...