Фільм Зникнення Сідні Хола (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Американська драма розповідає історію людини, який так і не зміг пізнати істину сучасних людських цінностей. Почавши написання книги про своє поколінні, Сідні стикається з низкою серйозних неузгодженостей і суперечностей. Він за дуже короткий проміжок часу зумів досягти запаморочливого успіху і слави в особі шанувальників. Його ж талант довів героя до ряду проблем, розібратися з якими йому практично не вдається. Картина уклала в собі відразу кілька етапів життя героя. Починаючи з його 18-річчя глядач може побачити, як саме розвивалися події його життя.

Крок за кроком Сід йшов до того, щоб стати людиною, який постав перед нами в сьогоденні. З разу в раз хлопець стикався з низкою проблем, вибиратися з яких йому доводилося все складніше. Все це веде до того, щоб зрозуміти, як і чому людина просто зник з лиця землі. Що саме послужило поштовхом для становлення всіх цих дій? Фільм Зникнення Сідні Хола (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Намагаючись зрозуміти, яку саме роль всесвіт зіграла в цій справі, творці картини підняли ряд питань, на які можна було знайти відповіді лише в тому випадку, якщо знаєш характер і поведінки героя. Так, що саме пішло не так?

Режисер: Шон Крістенсен
В ролях: Яніна Гаванкар, Мішель Монахен, Ель Фаннінг, Логан Лерман, Маргарет Куеллі, Блейк Дженнер, Кайл Чандлер, Нейтан Лейн, Тім Блейк Нельсон, Яхья Абдул-Матін II


загрузка...