Після того як у молодої пари туристів пропадає дитина, їхній відпочинок знаходить інші обриси. Тепер батьки звертаються в усі відділення поліції, щоб хоч хтось із співробітників погодився шукати їх дочка. Але в курортному містечку не наважуються взяти під свою опіку дивний випадок, в якому немає зачіпок, а плутані свідчення родичів зниклого лише ускладнюють розслідування. Один досвідчений слідчий погоджується спробувати повернути дитину в сім’ю. Йому здається, що тривіальна зникнення малюка в незнайомому місці може бути лише красивою легендою. І докладні розпити батька і матері розкривають чимало таємниць приїжджих.

Досвідченому детективу здається, що занепокоєні родичі можуть бути причетними до інциденту. В епіцентрі сюжету виявляється середньостатистична індійська сім’я. Одного разу дочка подружжя буде вважатися зниклими без вести. Вся справа в тому, що це сімейство приїхало на курорт пізно ввечері. Вони зареєструвалися в готелі і стали готуватися до ночівлі, щоб на ранок вдосталь насолодитися відпочинком на островах. Все йшло по раніше запланованому плану, ніщо не віщувало біди. Однак, вранці чоловік і його дружина виявили, що їх дочки немає у номері. Її не було і в самому готелі. Фільм Зникша 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Саме в цей момент в голову почали повзти страшні думки. Вони негайно біжать в поліцію і повідомляють про трагедії. За розслідування взявся досвідчені детектив, який підозрює, що ці люди щось приховують, зокрема від самих себе.

Режисер: Мукул Абхьянкар
В ролях: Манодж Баджпаи, Табу, Анну Капур, Келлі Прасад Мухержи, Раджеш Джэйс, Невін Каушік

загрузка...