загрузка...


Згідно з японською легендою існує група богів смерті, що підпорядковують собі закони останньої стадії життя людини. У якийсь момент одному з богів смерті на ім’я Рюку набридло існувати в своєму звичайному ритмі і він вирішив послати на землю Зошит смерті. Цей зошит дає своєму господареві можливість вирішувати кому жити далі, а для кого життя вже закінчена. Досить вписати в зошит ім’я людини і він тут же помре. З волі випадку зошит знаходить молодий хлопець на ім’я Лайт Ягами.

Усвідомивши яка саме зошит потрапила в його руки Лайт вирішує використовувати її для очищення планети від поганих людей і починає вписувати в неї імена знаменитих убивць і злочинців, які на думку хлопця не заслуговують жити на землі далі. Однак незабаром дивними, нічим не обґрунтованими смертями злочинців зацікавився Інтерпол. Агент під псевдонімом L, кращий з кращих починає полювання на таємничого кілера, який вирішив взяти на себе обов’язки народного месника. Фільм Зошит смерті (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Далі відбувається своєрідна дуель між Лайтом і агентом L, в ході якої обидва демонструють не дюжинную вправність і розумові здібності. Вирішить підсумок цього протистояння будь-яка помилка, допущена одним з учасників, але хто ж першим помилиться?

Режисер: Сюсукэ Канеко
В ролях: Тацуя Фудзівара, Мацуяма Кэнити, Асака Сето, Сигэки Хосокава, Еріка Тода, Сюндзи Фудзімура, Такесі Кага, І Касії П’ять

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress