На жаль, не у всіх дітей є батьки, які буду оберігати їх від небезпек цього світу. Деяким доводиться виживати поодинці ще з самого дитинства. Така доля спіткала і героїв фільму «Звалище»- трьох хлопчаків з бідної країни, від яких відвернулася доля. Замість безтурботного життя повного веселощів і належної освіти, вони змушені поневірятися на звалищах, і добувати собі їжу. Рото, Карго і Раффаель стали однією дружною семем, де кожен допомагає один одному. Але незабаром їх повсякденний побут кардинально змінився. Одного разу, серед гір непотрібного мотлоху, друзі знаходять дивний гаманець з грошима.

Але швидкоплинна радість, що охопила хлопчаків, незабаром переходить в страх за власне життя. Друзі розуміють, що за знахідкою йде ціле полювання, адже в гаманці знаходиться цінна річ, яку сховали, йдучи від погоні. Але тепер гаманець спробують повернути за будь-яку ціну. Фільм Звалище (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Правда, зробити це злочинцям буде досить важко, адже хлопці все життя провели на вулиці, кожен день борючись за своє виживання, тому можуть дати відсіч будь-якому супротивникові. Для них ця ситуація просто весела пригода, але насправді друзі знаходяться в серйозній небезпеці.

Режисер: Стівен Долдрі, Крістіан Дуурвоорт
В ролях: Вагнер Моура, Селтон Крейді, Мартін Шин, Руні Мара, Риксон Тевес, Жозе Дюмон, Даніел Зеттел, Луїс Едуардо, Luis Felipe da Silva Costa, Gabriel Dias da Costa Silva

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress