Фільм 10000 років до нашої ери (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Високо в горах живе плем’я первісних людей, яка полює на тварин і веде осіле існування. Красуня Еволет давно подобалася молодого сміливого мисливця, якого звуть д’лех. Поява загадкового войовничого загону порушила звичний хід життя. Вони напали на село і викрали прекрасну обраницю. Хлопець вирішує створити невелику групу одноплемінників і відправитися в погоню за воїнами-чужинцями. Він готовий йти навіть на край світу, щоб знову побачити улюблені очі і повернути дівчину в рідні краї. Недосвідчені новачки не володіють необхідним набором навичок, але їх веде прагнення помститися загарбникам і відібрати своє.

Шаблезубі тигри та інші доісторичні хижаки, які зустрічаються на шляху, швидко розвивають потрібні здібності і поступово хлопці починають відчувати себе набагато впевненіше. Героїчна подорож дозволило знайти втрачену цивілізацію, з величезними пірамідами і могутніми богами, які перетворили їх одноплемінників на слухняних рабів.

Доведеться прийняти останній бій і звільнити страждальців. Це буде нелегко, але тепер вони впевнені у власних силах і знають, чого хочуть. Фільм 10000 років до нашої ери (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роланд Еммеріх
В ролях: Стівен Стрейт, Камілла Белль, Кліфф Кертіс, Мо Зинал, Джоель Вергілій Вирсет, Аффиф Бен Бадра


загрузка...