Фільм Анімаційне життя (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В основу картини лягли реальні події, що відбулися з сім’єю Рона Саскінда. Коли у письменника народився син, чоловік був невимовно радий. Юний герой кінострічки «Анімаційне життя» ріс і розвивався на радість батькам. Але через три роки, Рон побачив, що з сином щось відбувається. Звернувшись до лікарів, батьки почули невтішний діагноз — у Оуена аутизм. Сім’я зрозуміла, що їх чекає безліч випробувань, і те, що хлопець ніколи не зможе бути таким, як усі. Дитина практично не взаємодіяв з навколишнім світом, не міг розмовляти, але Рон і його дружина не здавалися.

Вони перепробували найрізноманітніші методики лікування, побували на прийомі у найавторитетніших світил медицини, але результату не було. Майже доведені до відчаю, герої не знали, що ще вони можуть зробити, щоб зробити життя свого хлопчика краще. Одного разу сталося те, що дало родині надію. По телевізору йшли мультфільми, і раптово Оуен вимовив слово, сказане кимось із персонажів. Саме в мультиплікаційних роботах хлопчик знайшов те, що дозволило йому знову навчитися взаємодіяти зі світом. Це було дивно, але після перегляду анімації мова малюка відновлювалася все більше. Улюбленими роботами для Оуена стали історії Уолта Діснея, такі як «Король лев» і «Русалочка». Мультфільми, де добро перемагає злих персонажів, заново відкрили дитині реальний світ.

Режисер Роджер Росс, особисто знайомий з сім’єю Саскінд, був удостоєний «Оскара» за створення чудової кінострічки, яка неодмінно сподобається всім глядачам без винятку. Фільм Анімаційне життя (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роджер Рос Вільямс
Актори: Джонатан Фріман, Гілберт Готтфрід, Алан Розенблатт, Оуен Саскінд


загрузка...