Фільм Арктика 3D (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Арктика — це дуже цікавий документальний фільм, який був знятий в 2012 році і випущений в IMAX і 3D. Нехай триватиме він лише 40 хвилин, але за цей час пройде для вас наче мить. Творці фільму пропонують вам відправитися на самий край нашої планети, в Арктику. Де ви зможете спостерігати життя багатьох полярних тварин, яких ви навряд чи коли побачите своїми очима. Про існування деяких ви навіть і не здогадувалися. Картина дозволить вам дізнатися історію тварин арктичного світу, їх любов до життя і як вони борються за виживання. Глядач направляється в самий центр Арктики разом з білою ведмедицею і двома малюками.

Так як температурний режим нашої планети змінюється – це тягне за собою зміну клімату та зміни у поведінці тварин. Із-за глобального потепління ця трійця вимушена піти до самого центру континенту, де все ще зберігається необхідна для них температура. Крім того, там їм буде безпечніше жити, адже в Арктиці живуть не тільки білі ведмеді. Фільм Арктика 3D (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ви зможете насолодитися унікальним видовищем: танення льодовиків, замерзлі водоспади величезних розмірів, стародавні льодовики заввишки з хмарочос і багато іншого, про що ви навіть і не мріяли.

Режисер: Грег МакГилливрэй
В ролях: Ліенн Еллісон, Карстен Хойєр, Bjorne Kvernmo, Simon Qamanirq, Адам Рэвеч, Сара Робертсон, Меріл Стріп


загрузка...