Самий, що ні наїсти справжній і натуральний Російська Північ – це найпрекрасніше і казкове місце країни. Через настільки віддаленій від цивілізації місцевості тут можна зустріти природу, жителів, звичаї, які вже давно вимерли на будь-якому іншому ділянці країни. Більшість людей просто переконані в тому, що відправитися сюди зможе лише сміливий, відчайдушний чоловік, адже прожити в умовах півночі, коли навколо розвинений світ, дуже не просто. І навіть коли цей куточок планети зазнав краху і занепад, коли безліч людей перебралися звідти, знайшлися стійкі й віддані люди, які продовжили відроджувати традиції, не дивлячись ні на що.

До того ж для місцевих мешканців цього краю, їх життя нічим не відрізняється, для них це все те ж місце, у якому вони жили і будуть жити всупереч усьому. Правда це не говорить про те, що тут не може бути гостей. Багато ентузіасти, заради пізнання істинної культури, готові зважитися на те, щоб кинути життя серед хмарочосів і відправитися в шлях. Фільм Атлантида Російської Півночі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А завдяки просуванню в світі зйомок, у нас є можливість побачити на власні очі всю ту красу, яку вже багато років стережуть і передають з покоління в покоління місцеві жителі.

Режисер: Софія Горленко
Актори:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress