загрузка...


Події розгортаються навколо юного героя «Балада про непереможенного» Костянтина. Юнак мріє про собаку, але строгі батьки забороняють приносити в будинок цуценя і хлопчикові не залишається виходу, як змиритися з рішенням. Одного разу батько вирішує розповісти синові про великий подвиг льотчика Костянтина Авер’янова. Завдяки відвазі і мужності чоловік став Героєм Радянського Союзу і його ім’я увічнене.

Підліток настільки вражений розповіддю, що пропонує татові незвичайну угоду. Школяр вирішує зняти невеликий фільм про подвиг, а натомість має намір отримати у вигляді винагороди пса. Батько йде на поступки синові і погоджується виконати свою частину домовленості, якщо результат вийде чудовим. З настанням ранку герой і його товариш відправляються на зустріч з родичами легендарної особистості. Продовживши дивитися фільм Балада про непереможеним, стає цікаво дивитися, як близькі люди з теплотою в серці згадують про родича.

З кожним почутим словом хлопець починає розуміти вчинок пілота і перейматися до людини захопленням. Історія життя безстрашного Авер’янова підштовхує багато про що задуматися і переглянути життєві цінності. Фільм Балада про непереможенного (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Буров
В ролях: Михайло Маневич, Євген Березовський, Олена Ковальчук, Андрій Петренко, Сергій Маховиків

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress