Фільм Біг – це свобода (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сьогодні про це пам’ятають лише одиниці люди, проте всього п’ятдесят років тому бігуни в очах громадськості були справжніми бунтарями. Зараз практично кожна людина хоча б раз у житті займався бігом, але колись це було не так просто. Здавалося б, це самий звичайний вид спорту, але в той час його сприймали зовсім інакше. Офіційно тут не було місця для тих, хто хотів займатися бігом як любитель, а не як професіонал. Крім того, цей вид спортивних занять був недоступний для представниць слабкої статі.

Ситуація почала змінюватися лише в шістдесяті роки минулого століття. У світі розгорілася справжня боротьба — люди прагнули будь-якими способами добитися для себе справедливості і ні в якому разі не збиралися поступатися. Боротьба любителів і жінок за право займатися бігом в цій історії представлена ​​у вигляді драматичних і романтичних моментів. Фільм Біг – це свобода 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Це дивовижна можливість дізнатися, як формувалося одне з найбільших громадських рухів, наскільки гігантської і різнобічної стала згодом ця індустрія, яка на сьогоднішній день є одним з найбільш важливих аспектів життя сучасної людини. Біг — це не просто спорт, це частина способу життя.

Режисер: П’єр Морат
У ролях: Джо Хендерсон, George Hirsch, Кетрін Світзер


загрузка...