Фільм Боббі Джен (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У Смирнових вирішується питання: або зізнатися про те, що їх шлюб давно зруйнований, або прикинутися дружною сім’єю для вирішення всіх життєвих проблем. На що готовий людина, що б отримати свій шматочок пирога під назвою щастя? Як жорстокий і підступний він буває, коли на порозі виявляється можливість на кращу частку в цьому світі? Деяким доводиться все життя крок за кроком важко домагатися своїх вершин і бажань, але деякі йдуть більш коротким і темним шляхом, закриваючи очі на наслідки. Скульптор і за сумісництвом вічний невдаха після ряду важких невдач у своїй кар’єрі остаточно впадає у відчай.

Його роботи не розуміє ніхто в цьому світі, так і при тому рідна мати, перестає вірити в його сили. Він змушений зняти квартиру, і гикати музу в собі, поки не познайомиться з сусідкою через дірку в стіні. Це знайомство змінить все його життя. За допомогою таємничої сусідки справи підуть в гору: скульптури його визнають видатними шедеврами, гроші потечуть рікою, і навіть класна дівчина впаде в його обійми, поки голос за стіною не зажадає свою плату. Фільм Боббі Джен (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З найяскравішої події у житті, раптом це знайомство перетворюється на кошмар наяву. Чи зможе покінчити з цим чи продовжить приносити криваві жертви невідомою для власної вигоди. Вирішувати йому.

Режисер: Ельвіра Лінд
Актори: Лора Дерн, Охад Нахаріни, Or Schraiber, Bobbi Jene Smith


загрузка...