загрузка...


Реальний день будь-якого соціально-адаптованого людини, абсолютно однотипний за своєю суттю. Порядок денний передбачає час для відвідування інтернету, без якого сучасна людина вже не уявляє свого існування. Кіновиробники абсолютно не упустили подібну тематику і вирішили взяти її за основу чергового хвилюючого нерви фільму під найменуванням «Чистильники». Все залежить від нашого настрій. Які воно сьогодні, залежить наше проведення часу. Ми можемо загуглиться. Закопатися в пошуках красивих статей, віршів, музики, можемо просто відключиться на чужі проблеми або чатитися де потрапило, аби розвіяти нудьгу.

На підставі амбіцій, настрої зумовлюється рейтинг відвідуваності, робиться акцент на головному, що враховує при спробі подальшого зливу інформації в мережі. Вже не важливо чи носить вона правдоподібний характер, або абсолютно відрізняється від правди. Двадцять п’ять тисяч повідомлень стають таємно читабельними співробітниками Фейсбук. Заборонений вміст чатів той час має віддалятися. Ця документальна стрічка присвячена так званим чистильникам. Вони стежать за тематикою відображуваних постів, за змістом листувань.

Якщо є інфа про жорстоку смерть, або поширення матеріалу порнографічного змісту, то такі теми 100 відсотків зобов’язані бути вилучені зі стрічок і спільнот. Фільм Чистильники (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ганс Блок, Моріц Різевік
Актори: Іллма Гор

загрузка...