Фільм Дебют (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Білоруська документальна стрічка «Дебют» — це захоплюючий фільм, який перенесе глядача в розповідь про жіночу колонію. У стінах холодної виправної колонії руйнується особистість людини, яка потрапила туди. Жіночність потрапили туди повністю зруйнована. Фільм покаже роздуми про те, чи варто ув’язнених жінок, що мають дітей, тримати у в’язниці тривалий термін. Чи насправді жінки там все ж намагаються не втратити свій жіночий вигляд? Вони і справді до останнього роблять все, що в їхніх силах.

Документальна стрічка розкриє багато сторін виправної колонії. За сюжетом «Дебюту» тут панує атмосфера бездушшя, яка кардинальним чином руйнує особистість жінок-ув’язнених, вбиває в них жіноче начало. У колонії сидять різний контингент. Це і ще зовсім молоді дівчата, які вступили на кримінальну доріжку і жінки з дітьми, а також жінки у віці.

Всі вони так чи інакше змушені зіткнутися з раціональністю тривалих тюремних ув’язнень. Але, при всьому при цьому жінка повинна завжди залишатися жінкою, в якій би ситуації вона не виявилася. Фільм Дебют (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режиссер: Анастасия Мирошниченко
В ролях:


загрузка...