Фільм Діти снігів (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Документальний фільм, що називається BBC. Діти снігів, дозволить глядачам познайомитися з маленькими, беззахисними звірятами, яким довелося з самого юного віку вчитися виживати в неймовірно складних, екстремальних умовах. Адже саме ці тварини були народжені в найбільш холодних, негостинних місцевостях нашої величезної планети, де панує вічна, люта мерзлота. Перший рік для малюків стає неймовірно складним, але допомога, підтримка близьких виявляється як не можна до речі. Це тільки для людини зимові місяці здаються справжнім дивом, що вражає своїми дивовижними пейзажами.

Маленькі тварини, народжені в таких складних умовах, стикаються з неймовірними труднощами, випробуваннями. Дитинчата білого ведмедя йдуть за великими своїми мамами на самий край землі. Маленьке потомство північного оленя всіма силами намагається не відстати від великого стада. Чарівні дитинчата песця вчаться захищатися. Маленькі, неймовірно кумедні пташенята пінгвіна вже навіть в такому юному віці прагнуть до незалежності.

Ще більш унікальне потомство снігових мавп. Їм ще тільки належить відшукати власне місце у великій групі, щоб вижити у величезному, суворому світі. Фільм Діти снігів (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Патрік Макін
Актори: Керолайн Квентін


загрузка...