Дивовижна історія двох відомих особистостей, які повністю змінили сприйняття комедії і представили світу величезну кількість неймовірних комедійних вистав, змусить всіх зовсім по-іншому подивитися на те, що відбувається в світі. Лише кілька десятиліть тому, ніхто навіть не чув про таких талановитих Комедиантах як Джим Керрі і Енді Кауфман. Ці хлопці тільки замислювалися про те, як опинитися на сцені і вразити увесь світ. Варто сказати, що у них було кілька задумок про те, яку саме постановку представити світові, щоб він побачив їх талант і визнав їх.

Після довгих роздумів було вирішено взяти одну саму дивовижну і неймовірну сценку, яка тут же вразила всіх глядачів . Завдяки їй весь світ тепер знає про ці Комедиантах. Але варто сказати, що кожен з них виступає в своєму особистому стилі, їх жарти повністю відрізняються за жанрами. І якщо подивитися всю цю історію, то можна дізнатися про хлопців те, що приховувалося величезну кількість часу, що далеко не всі змогли помітити.

Що ж насправді призвело їх на сцену, чому вони вирішили виступити перед усім світом і довести всім, що вони гідні того, щоб ними захоплювалися, на них дивилися і їх любили? Фільм Джим і Енді: Інший світ (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Сміт
Актори: Джим Керрі, Денні ДеВіто, Мілош Форман, Джадд Херш

загрузка...