загрузка...


Питання про те, чи під силу якимось сучасним агрегатам замінити собою викопне паливо, щоб забезпечити весь світ енергією, не приносячи при цьому великих втрат планеті, до цього дня залишається відкритим. Щоб відповісти на це питання, Джеймі Редфорд, відправляється в далеку подорож, в якому і планує докопатися до істини. Він проклав собі шлях по території всіх Сполучених Штатів, щоб при будь-яких обставин напевно отримати хоч якісь зачіпки по хвилюючому його питанню.

Так само доля зіштовхне героя і його невелику команду в особі сина Роберта Редфорда — захисника навколишнього середовища і людини, що прийняв долю свого діда і присвятив своє життя роботі енергетичної компанії «Chevron», з низкою труднощів, подолати які виявляється дуже непросто. Зустрічаючись з різними підприємцями і громадськими діячами, герої намагаються донести суспільству той факт, що ще можна врятувати нашу планету, необхідно всього лише придумати екологічно чистий спосіб отримання енергії, не зачіпаючи при цьому природні ресурси.

Який фінал був у всій цій історії? Вдалося л героям напоумити суспільство і донести до людей правильне трактування своїх думок? Фільм Енергетична революція сьогодні (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Редфорд
В ролях:

загрузка...