Гаррі Бенсон — легендарний шотландський фотограф, який переносить моменти з життя людей на папір. За свою довгу професійну кар’єру він попрацював у багатьох іменитих журналах і виданнях. Брав участь в американському турне групи The Beatles, а також працював з багатьма музикантами, акторами і політиками. Через свій об’єктив він бачив багато знакові події 20 століття і був їх безпосереднім учасником. Гаррі навіть знаходився поруч з Кеннеді під час його смерті і зробив перші фотографії цього жахливого злочину. Існують генії в області математики, літератури, музики та інших сфер мистецтва.

Бенсон — це неперевершений геній в області фотографії. Чоловік неодноразово удостоювався почесного звання «Фотограф року» та багатьох інших престижних нагород. З багатьма діячами мистецтва він був у добрих відносинах, а для деяких навіть став близьким другом. Одна з останніх робіт фотографа — це знімок королеви Єлизавети 2, здійснений на прохання Національної портретної галереї Шотландії.

Незважаючи на настільки значний список робіт та професійних досягнень чоловік не має наміру зупинятися. Фотографування для нього не просто високооплачувана робота, а ціле життя. Фільм Гаррі Бенсон: Стріляй першим (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Меттью Милі, Джастін Бейр
В ролях: Карл Бернстайн, Брайант Гамбел, Ральф Лорен, Шерон Стоун, Джо Нэмет, Ден Ратер, Джеймс Л. Брукс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress