загрузка...


Бен Бредлі широко відома людина. Знаменитий головний редактор колись очолював дуже популярне друковане видання, гідно виконуючи професійні обов’язки. Талановитий, цілеспрямований керівник зміг вивести газету в число лідерів, піднявши рейтинги до небувалих раніше висот. У нього вийшло реалізувати практично неможливе, що не змогли зробити до цього інші. При з’ясуванні справжніх причин такого успіху, що допомогло досягти величезних результатів, чоловік відповідав, що спирався виключно на власні природні таланти і інтуїцію.

Репортери виключно довіряли своєму начальнику і працювали захоплено і з ентузіазмом під його невсипущим керівництвом, що приносило виключно позитивні, що перевершують всі очікування результати, що вражають уяву сторонніх спостерігачів і конкурентів. Юнацькі роки тоді ще нікому не відомого хлопця випали на період Другої світової. Уже тоді заповзятливий юнак виявляв себе з виключно позитивного боку. Його завжди ставили в приклад численних ровесникам. Молодь намагалася наслідувати свого кумира, рівняючись на його вчинки і прояв позитивних якостей. Але другого подібного людини в світі не існувало, він залишався унікальним. Його доля супроводжувалася величезною кількістю жахливих, нестерпних подій, здатних зламати звичайної людини.

Але мужній Бен в будь-яких обставинах залишався самим собою, непохитним, відданим наявним переконанням. Справа не в тому, які події він пережив, головне як він реагував на події навколо речі. Він використовував нетрадиційний, властивий лише йому підхід до вирішення різноманітних проблем. Фільм Газетяр: Життя і Times Бена Бредлі 2017 дивитися в хорошій якості HD.

Режисер: Джон Маджіо
Актори: Карл Бернстайн, Бенжамін С. Бредлі, Том Брокау, Jim Lehrer, Селлі Куїнн, Боб Вудворд

загрузка...