загрузка...


Питання походження світу досі залишається актуальним для вчених всіх країн, які будь-якими доступними способами намагаються зазирнути в минуле і хоча б у якійсь мірі відтворити його. Події документального фільму відбуваються на Новосибірських островах. На території Північного Льодовитого океану працює група людей, яких без перебільшення можна назвати мисливцями за старожитностями. Але метою їх пошуків є не скарби, а останки доісторичних тварин, за які можна отримати чималі гроші на «чорному ринку».

Після того, як в умовах вічної мерзлоти шукачі виявляють скелет чудово збереженого мамонта, в якому навіть вціліли живі клітини, знахідку терміново переправляють в південнокорейську лабораторію, де талановиті вчені-генетики займаються питаннями клонування. Очолює лабораторію Хван у Сок. Цей честолюбний і талановитий дослідник виношує ідею відродити за допомогою отриманих клітин справжнього живого мамонта, що стане справжньою революцією в науковому світі.

Але варто повертати минуле таким незвичайним способом? І які наслідки чекають вчених при вдалому результаті експерименту. Фільм Генезіс 2.0 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістіан Фрай, Максим Арбугаев
В ролях:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress