Фільм Gimme Danger. Історія Іггі і The Stooges (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Документальний фільм розповість кожному шанувальнику музики та історії одночасно про одну досить цікаву групу з назвою «The Stooges». Дуже приємно, якщо вже відомо про багатьох фактах існування представлених особистостей, адже завжди можна освіжити свої знання у даному напрямі. Людям, що не знайомі з їх напрямком роботи, належить побачити людину по імені Джеймс Остерберг, що став одним із засновників і славився своїм дивовижним і чудовим голосом. Його можна було почути дуже довго ще з 1967 року, коли відбувався перший концерт, що побачив світ.

Відомий під ім’ям Іггі Поп той дивував кожного, кому довелося зіткнутися з чимось невідомим і середнім між блюзом, роком, джазом та R-B. Багато громадян того світу коли вперше почули чудові мелодії, то не могли повірити, що це дійсно відбувається з ними. Трохи пізніше Рон і Скотт Эштоны, Дейв Олександр разом з вокалістом групи фактично відкрили світу очі на такі нові напрями музичних композицій як панк і альтернативний рок, що було для звичайних громадян не тільки в новинку, але й дуже цікаво.

Саме так зароджувалася історія згаданих вище музичних течій, що поступово модернізувалися і дійшли до сучасного суспільства. Фільм Gimme Danger. Історія Іггі і The Stooges (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джим Джармуш
В ролях: Юен МакГрегор, Іггі Поп, Майкл Уотт, Рон Эшетон, Джеймс Вільямсон, Денні Філдс, Скотт Эшетон, Kathy Asheton, Steve Mackay, Девід Боуї


загрузка...