Фільм Глибока павутина (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В наш час мережа інтернет доступна всім і кожному, але при цьому до кінця її розуміють дуже мало. Всі, особливо підлітки, проводять весь свій вільний час біля монітору, забуваючи про те, наскільки прекрасне життя за вікном і скільки чудесного таїть у собі реальний світ. Віртуальний світ затягує людей, як сама справжня павутина, і вибратися з неї зовсім непросто. Адже, людина починає жити в інтернеті і рідко помічає реальність. Але, найбільше батьків підлітків лякає залежність їх дітей від комп’ютерних ігор, в які діти не тільки грають днями безперервно, але й починають вірити в них.

Нинішнє покоління з великим задоволенням вибере вечір вдома перед комп’ютером, а не прогулянку з друзями і веселі літні походи в ліс або на річку. Здавалося б, що немає нічого страшного в тому, щоб провести вдома тихий вечір і посидіти в мережі інтернет. Але, чим більше розповсюджується інтернет, тим більше є загроза смертельної небезпеки. Адже, в інтернеті існують такі секретні місця, куди ніколи не дістатися самому звичайному користувачеві. Фільм Глибока павутина (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Експерти стверджують, що секретних матеріалів набагато більше, ніж можна собі уявити. Іноді, цікавість настільки бере верх над користувачами, що люди, у що б не стало, бажають зламати ці секрети. Але, чи варто так ризикувати?

Режисер: Алекс Зимові
В ролях: Nicolas Christin, Сінді Кон, Joshua L. Dratel, Енді Грінберг, Кіану Рівз, Runa Sandvik, Тодд Шиплі, Christopher Soghoian, Amir Taaki, Кірк Ульбріхт


загрузка...