Фільм Гори (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Людина невпинно прагнути до освоєння недосяжних просторів. Тільки на висоті можна відчути невловиме відчуття польоту. Не кожному вдається відразу підкорити складний маршрут скелелаза. Адже в гористій місцевості бувають стрімкі ділянки, піднятися по яких без спеціального обладнання та належної вправності неможливо. Неприступні і величні вершини надихають творчих людей до створення творів, присвячених унікальних форм рельєфу. Проте ще більша кількість добровольців хочуть особисто стикнутися з гордими схилами, на які посягають тільки обрані сміливці.

Імена найуспішніших підкорювачів височин стають легендами. Граничний ризик і відкриваються краєвиди п’янять туриста не гірше сильнодіючого наркотику. Нестача кисню в клітинах головного мозку і хвилювання змушує випробувати глибокий екстаз у момент досягнення заповітної мети. Приголомшливе прикраса планети хочеться зробити ближче, але далеко не всі можуть відправитися в похід.

Тому глядацька аудиторія, що робить віртуальну подорож по найбільш популярним пікам сучасності, постійно поповнюється. Від деяких видів мимоволі захоплює дух. Фільм Гори (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Jennifer Peedom
Актори: Віллем Дефо


загрузка...