Фільм Гра кольору слонової кістки (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У цій документальній картині зачіпається така тема, як незаконна торгівля слонової кістки в Африці. За сюжетом «Гра кольору слонової кістки» браконьєри не бояться переступати через закон, їм не страшні величезні штрафи і навіть тюремне ув’язнення — їм куди важливіше спрага наживи на невинних тварин. У цій роботі йдеться про те, як захисники дикої природи намагаються достукатися до масової громадськості, щоб припинити діяльність браконьєрів. Адже може настати такий жахливий день, коли наші діти будуть бачити слонів тільки по картинках або відеоматеріалів.

Примітно, що фільм створив такий знаменитий режисер як Кієф Девідсон-великий авторитет у світі кіномистецтва. Він підкреслив у своїй пронизливій картині, що незважаючи на максимальне посилення законів з охорони тварин, зрушити проблему з мертвої точки дуже складно. Нехай в Зімбабве браконьєрам загрожує 15 років в’язниці, нехай в деяких африканських країнах рейнджерам, зустрівши в савані озброєних браконьєрів, можна стріляти по них без попередження!

Все одно, людські дурість і жадібність не мають меж і над бідними тваринами Африки щодня нависає смертельна загроза. Фільм Гра кольору слонової кістки (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кієф Давидсон, Richard Ladkani
Актори: Andrea Crosta, Ian Stevenson, Принц Вільям Віндзор


загрузка...