загрузка...


Вісімдесятитрирічна жінка, доживши до старечих сивин, не втратила колишньої авантюризму і любові до захоплюючих пригод. Одного разу енергійна, життєрадісна старенька необхідні для довгої дороги збирає речі у стареньку сумку, призначену для кемпінгу, маючи намір відправитися в тривалу подорож по мальовничих місцях. Идди не побоялася очікують попереду труднощів і розставання з обжитим місцем, облаштованим необхідними для нормального існування зручностями. У далекій молодості літня особа мріяла відвідати Шотландію, щоб підкорити знаходиться там гірську вершину Сільвен.

Однак безліч невідкладних справ та інших обставин життєвих не дозволили здійснити юнацькі мрії. Зараз пенсіонерка була зовсім вільна від сімейних проблем і професійних обов’язків, тому вирішила заповнити прогалини. Ідді назустріч неймовірним відправляється пригодам у супроводі молодої людини, який побажав розділити з оптимістичною старенькою нелегкий шлях до неприступної вершини, яка насилу піддавалася навіть спортсменам, що володіють необхідним досвідом. Мандрівникам доведеться випробувати неповторні емоційні переживання і незабутні враження від навколишньої краси дикої природи. Долаючи безліч важких випробувань.

Попутникам доведеться подолати фізичну втому і знайти взаєморозуміння, необхідне для непростого шляху, в якому може виникнути маса непередбачених неприємних та небезпечних ситуацій. Фільм Ідді (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Саймон Хантер
Актори: Шила Хенкок, Кевін Гатрі, Пол Бренніган, Емі Менсон, Венді Морган, Рейчел Кейллер, Дональд Пелмер, Даніела Брауер, Кріс Данн, Торі Харт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress