загрузка...


Британська спортивна драма присвячена життю великого нападника — КенніДалгліше. Шлях цієї людини вражає своєю наповненістю різних неприємностей і непередбачуваністю. За свої перемоги герой заслужено отримав прізвисько Король Кені, адже маневреність і добре розвинені інстинкти допомагали йому успішно вигравати матчі. Техніка героя вражає, але варто задуматися над тим, скільки часу і сил було витрачено на те, щоб в кінцевому підсумку їм захоплювався весь світ.

Але, настільки успішним він був далеко не завжди. Дитинства у хлопця видалося аж ніяк не найпростішим, і цілком ймовірно, що завдяки всім тим труднощам він зміг загартувати свій характер до такої міри, що зараз у всіх своїх починаннях герой націлений лише на успіх. Адже страх знову опинитися в становищі, як то було в дитинстві, дуже великий, і тому Кенні готовий переступити через себе, аби знову не опинитися в тому жалісливою стані.

Через які ще труднощі довелося пройти нашому герою? Бути може він не випадково став Королем британського футболу? Яка задумка переслідувала його впродовж усього життя? Фільм Кенні (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стюарт Сагг
В ролях: Margaret Aspinall, Джон Барнс, Lynsey Dalglish Robinson, Carol Dalglish, Marina Dalglish, Paul Dalglish, Lauren Dalglsih, Roy Evans, Joe Fagan, Алекс Фергюсон

загрузка...