Тюремна система США безглузда і нещадна. В країні процвітаючої демократії вкрай легко і просто потрапити за ґрати. Ніякого захисту з боку закону очікувати не доводиться. Поліцейські, адвокати і судді деколи без розбору відправляють людей у в’язниці, тому що це дуже вигідний бізнес. Виправні установи Америки знаходяться на самозабезпеченні і давно капіталізували дармова праця в’язнів. Замикати мільйони людей в чотирьох стінах вигідніше, ніж тримати їх на волі. Нова форма рабства абсолютно ігнорує людські страждання. Навіть якщо людина абсолютно невинний, розраховувати на справедливий суд йому не доводиться.

Так якийсь Брюс відсидів двадцять вісім років за безпідставним звинуваченням. Одного разу, повернувшись додому, сімнадцятирічний хлопчина виявив на підлозі вітальні закривавлене тіло матері. Поліція, недовго думаючи, звинуватила невтішного сина у вбивстві. Браві правоохоронці не стали витрачати час на пошуки справжнього вбивці, вважаючи за краще піти легким шляхом. І таких історій назбирається багато.

Ніщо не вбереже від тюрми, бо будь-якому американському громадянину згодилося б придатне керівництво по виживанню в ній. Фільм Керівництво по виживанню в тюрмі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Меттью Кук
В ролях: Сьюзен Сарандон, Патриція Аркетт, Денні Трехо, Синтія Ніксон, Джессі Вільямс, Айс-Ти

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress