Мистецтво розвивається небувалими темпами, адже часто, його прояви, незрозумілі навіть найдосвідченішим любителям. В черговий раз, світова естрада і музика, роблять новий виток під керівництвом Девіда Бріна. Він композитор і музикант, що вирішив створити своє особливе шоу. Звичайно ж, ідея його буде нової, неповторної і незвичайною. Музикант вирішує поєднати в одному виступі музику, танці, прапори, зброю вогнепальну та холодну. Несумісні, як здавалося б речі, але все це лише частина одного виступу. Сотні учасників, найвищий рівень підготовки і небувала ступінь напруги.

Ця історія, про праці і їх підсумки, що прикрасять цей світ, новими фарбами і подією, що потребує особливого назві. Документальна картина, розповість про події, що відбуваються від самого початку, у вигляді зародження маленької ідеї. Дивний проект, що здається самим неможливим, повільно знайде свою велич, збираючи людей з усіх кінців, декількох країн. Колір сучасності ця подія, що покликане об’єднати різних людей, під різними прапорами в одному танці.

Все це шоу, одна велика історія про творіння генія. Тільки шлях цей не так і простий, адже найбільше він вимагає праці і концентрації, заради кількох хвилин слави. Фільм Колір сучасності (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Білл Росс IV, Тернер Росс
В ролях: Simon Bennett, Девід Бірн, Ніка Данилова, Christian Delmotte, Неллі Фуртадо, Merrill Garbus, Іра Гласс, Joe Harris, Mike Hartsock, Адам Хоровіц

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress