Фільм Команда (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кожному шанувальнику футбольного спорту відома перемога збірної Німеччини – найбільша подія Чемпіонату світу. Хтось неймовірно радів перемозі своєї улюбленої команди, інші ж сумували з-за того, що Бразилія не змогла стати чемпіоном – іншими словами, люди розділилися на два табори. Цей фільм – не просто переказ подій, що відбуваються під час матчу. З кожним подією і так знайомий шанувальник спорту. Картина розповість нам про те, як бундестім тренувався в Південному Тіролі і навіть не знав, які успіхи досягне на самому головному Чемпіонаті у всьому світі.

Складно бути впевненим у перемозі, коли тобі доводиться змагатися з неймовірно серйозними суперниками. Однак, спортсмени зробили все можливе, щоб «прийти до фінішу першими». Вдома їх зустрічали з почестями і донині пам’ятають, якою тяжкою працею команді дісталася перемога. У футболі не буває випадкових перемог, поразок. Вся справа в тренуваннях і бажання футболістів досягати великих успіхів у спорті. Фільм Команда (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кожен учасник команди показав, на що він здатний не тільки заради своєї команди, але і заради країни, за яку виступає. Це була спільна перемога для всієї Німеччини – кожного жителя цієї країни.

Режисер: Мартін Кріст, Jens Gronheid, Ulrich Voigt
В ролях: Франц Беккенбауер, Thomas Beheshti, Georg Behlau, Олівер Бірхофф, Жером Боатенг, Björn Borgmann, Wolfgang Bunz, Какау, Christofer Clemens, Dante Bonfim Costa Santos


загрузка...