загрузка...


Скандально відомий спортсмен на весь світ і єдиний знаменитий боєць з Ірландії став справжньою легендою. Герой документального кіно «Конор МакГрегор: Сумно відомий» починав свій шлях з не найкращих умов для тренувань і життя, проте досяг неймовірних висот в змішаних бойових мистецтвах. Цікавим і допитливим є також той факт, що цей фільм знімався довгих чотири роки і вийшов тільки в 2017 році. Знаменитий і унікальний боєць UFC зараз займає там перше місце і знаходиться в статусі чемпіона легкої ваги, незважаючи на те, що його реальну вагу підходить під середню вагову категорію.

Сам спортсмен зізнався, що на момент бою він завжди на 5-10 кілограм важче своїх суперників і в цьому його запорука успіху. Така ситуація не заборонена в спорті і багато інших спортсменів користуються цією хитрістю, щоб мати величезну перевагу над суперниками. Рецепт різкого зменшення ваги перед зважуванням і його відновлення на момент бою дуже простий. Справа в тому, що Конон перед зважуванням взагалі не п’є воду і сильно обмежує себе в їжі за тиждень перед боєм. Відразу після зважування він п’є величезну кількість води і їсти все підряд. В результаті за день він повертає до десяти кілограм ваги. Фільм Конор МакГрегор: Сумно відомий (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Самим великим поєдинком бійця була боксерська зустріч з непереможним боксером Флойдом Мейвезером в 2017 році, який під час бою був більш, ніж на десять кілограм ліг, але з легкістю переміг Конора. За сміливість виступу в іншому виді спорту проти найкращого боксера, МакГрегор став ще більш знаменитим і популярним.

Режисер: Gavin Fitzgerald
У ролях: Хосе Альдо, Dee Devlin, Нейтан Діаз, Ariel Helwani, John Kavanagh, Artem Lobov, Конор МакГрегор, Cathal Pendred, Owen Roddy, Арнольд Шварценеггер

загрузка...