Фільм Король Блазнів (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В 1988 році в Ленінграді Михайло Горшеньов (він же Горщик) вперше зібрав власну музичну групу. Тоді це ще був не Король і Шут – а більш ранній варіант колективу з ім’ям «Контора». Але вже тоді колектив мав все необхідне для того, щоб стати культовим – власний стиль гри, помітного фронтемена з чарівним чоловічим басом, і величезний запас амбіцій. Не дивно, що Горщика вистачило переконливості притягти до групи Андрія Князева, з яким він познайомився трохи пізніше в реставраційному училище. З його появою група знайшла закінчена комерційне звучання і власний унікальний фолк-панковый саунд.

Але незважаючи на те, що більшу частину пісень і казок для групи писав саме Князь, «Король Блазнів» Горщик завжди залишався її засновником, незмінним лідером і душею. Анархіст і бунтар, панк і неформал – таким знали його глядачі численних концертів і виступів. Але була й інша сторона, яку підтримуючи імідж Горщик приховував від оточуючих.

Так, знайомі і друзі знали Мішу як доброго, чуйного і зі всіх сторін позитивної людини, відмінного сім’янина і вірного друга. З відходом з життя якого зникла ціла епоха вітчизняного року. Фільм Король Блазнів 2014 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Михайло Мирого
Актори:


загрузка...