загрузка...


Першою країною свого віртуального «вторгнення» Мур зробив Італію, де познайомився з Панчеллі, сім’єю поліцейського, відвідав виробництва компаній «Лардіні» і «Дукаті». Режисер здивований наявністю в країні (на противагу США) оплачуваних відпусток, 5-ти місячного декретної відпустки, іншими соціальними досягненнями італійців. На думку Майкла, це обумовлює більший на 4 роки, ніж у США, середній термін життя. Поставивши кілька американських прапорів на Апеннінському півострові, Мур подався «завойовувати» Францію, де відвідав шкільну їдальню небагатого нормандського містечка.

Порівнюючи систему харчування, меню у французьких / американських школах, режисер приходить до висновку про ретроградність останніх. Майкл підкреслює також, що відрахування американцями на оборону 60% податків – абсолютно безглуздо. Наступним об’єктом свого «вторгнення» режисер зробив Фінляндію, де детально проаналізував систему освіти, що дозволила суомцям домогтися найвищої освіченості студентів. При цьому країна відрізняється найкоротшим на планеті навчальним роком!

Документальний фільм Мура дозволить глядачеві стати співучасником вторгнення» і в інші країни, зіставляючи їх з США. Фільм Куди б ще вторгнутися? (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Мур
Актори: Майкл Мур, Кріста Кіуру, Тім Вокер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress