Квінсі Джонс – справжня легенда американської музики. Його творча діяльність триває вже більше семи десятків років, і на рахунку у цього чудового композитора і музиканта вже цілих 27 нагород престижної премії «Греммі» і 55 номінацій. Це значне досягнення, проте навіть у свої 85 років він не залишив свого захоплення. Квінсі народився в Чикаго в сім’ї звичайного теслі, а його мама працювала клерком в банку. Ще в школі хлопчик, який був старшим сином, почав цікавитися музикою. Коли він вперше взяв в руки трубу, стало ясно, що це захоплення на все життя. Йому довелося подолати багато труднощів, щоб реалізувати свою мрію і стати грати на сцені.

Темношкірому даруванню доводилося стикатися з жорстокими расистськими настроями суспільства, проте він наполегливо йшов до своєї мети. Коли у його мами Сари Френсіс виявили шизофренію, сім’ї довелося кілька разів переїжджати з міста в місто, і скрізь, де б він був, юний Джонс шукав спосіб займатися улюбленою музикою. Великою удачею для хлопця стало те, що в 1951 році йому вдалося отримати можливість поїхати на гастролі з оркестром Лайонела Хемптона в сурмача, хоча для цього йому довелося кинути заняття в бостонському Будинку музики Шиллингера. Фільм Квінсі 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Після турне, де він заявив про себе і як про композитора, Квінсі Джонс отримав кілька значущих замовлень на написання пісень для відомих виконавців. Так на музичному небосхилі Америки запалилася нова яскрава зірка.

Режисер: Алан Хікс, Рашида Джонс
Актори: Квінсі Джонс, Рашида Джонс, Карім Абдул-Джаббар, Кларенс Авант, Хлоя Бейлі, Галле Бейлі, Тоні Беннетт, Бейонсе, Ліна Більстен, Мері Джей Блайдж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress